Apie projektą

Mes esame “Jaunųjų lyderių klubas” atstovaujantis Rokiškio Jaunimo Organizacijų Sąjungai “Apvalus Stalas”. Mūsų pagrindiniai tikslai yra nutiesti tiltus tarp skirtingų žmonių su įvairiomis patirtimis, pripratinti lietuvius prie minties, kad esame Europos dalis ir skatinti jaunimo iniciatyvas (Plačiau ir įdomiau čia).

Ir mes didžiuojamės pristatydami…

Programa Veiklus Jaunimas

Veiksmas  4.3 Mokymų kursai

Kūrybiškos lyderystės mechanizmas

12-18 Rugpjūtis, 2010

Idėja:
Greit kintančioje šiandieninėje aplinkoje išlikti gali tik  kūrybingos organizacijos, gebančios generuoti ir įgyvendinti naujas idėjas, greitai ir efektyviai prisitaikyti prie kintančių išorinių sąlygų, atsinaujinti. Jaunimo organizacijose sėkminga lyderystė yra susijusi su judėjimu, nuolatiniu ėjimu į priekį, todėl kūrybiškas ir inovatyvus požiūris yra būtinas siekiant drąsiai priimti iššūkius, nebijoti pokyčių ir veržliai žengti į priekį. Didžiausias iššūkis mums – išsiaiškinti, kaip paversti organizaciją kūrybiška organizacija ir kaip užtikrinti kūrybišką klimatą joje? Kitaip tariant kaip sukurti organizacijos klimatą, kuris įkvėptų mąstyti naujai ir įgalintų naudoti kūrybišką lyderystę.

Projekto tikslas – suteikti jaunimo lyderiams ir jaunimo darbuotojams žinių, kompetencijų ir įgūdžių siekiant sukurti inovatyvų kūrybiškos lyderystės mechanizmą.

Uždaviniai:
Išsiaiškinti lyderystės sėkmės veiksnius.
Kūrybiškumo elementai. Sąlygos, kuriose pasireiškia kūrybiškumas ir gimsta inovacijos.
Supažindinti su kūrybiškos lyderystės metodais.
Sukurti teigiamą aplinką naujų projektų kūrimui ir patnerystės vystymui.

Projekto partneriai: Italija, Graikija, Turkija, Rumunija, Vengrija, Bulgarija, Latvija, Portugalija, PrancūzijaRSS Feed Rss Feed
Copyright © 2010 Kūrybiška Lyderystė